• enova dla biznesu - system ERP
  Zamiast starego dos-a nowa enova....
  (20-09-2011)
  więcej...
 • Nowa wersja systemu enova
  Najnowsza wersja 7.8.4288 systemu enova została opublikowana.
  (2011-09-29)
  więcej...
 • Promocja enova
  ABOLICJA AKTUALIZACYJNA ENOVA....
  (10-09-2011)
  więcej...
 • Sezonowe cykle spotkań
  Rozpoczeliśmy coroczne cykle spotkań i seminariów ....
  (15-08-2010)
  więcej...
System ENOVA
Enova – opis produktu
Enova jest rezultatem wieloletniego doświadczenia firmy Soneta Sp. z o.o. zdobytego podczas prac nad systemami informatycznymi.

System enova to najnowszej generacji - również ze względu na zastosowaną przy jego tworzeniu technologię Microsoft .NET - w pełni zintegrowana aplikacja do obsługi księgowości i zarządzania. Jest to system klasy ERP.

System enova oferowany jest w trzech odmianach funkcjonalnych. Dzięki temu może rozwijać się wraz z rosnącymi potrzebami Użytkownika. W takim przypadku zamiast kosztownej wymiany oprogramowania mamy do czynienia wyłącznie z rozszerzeniem funkcjonalności.

System enova otrzymał nagrodę dla najlepszych aplikacji pracujących z najnowszą platformą aplikacyjną Microsoft SQL Server 2005, Visual Studio 2005 oraz BizTalk Server 2006 i jest aplikacją w pełni zintegrowaną z najnowszym systemem operacyjnym firmy Microsoft Windows 7.

Dla kogo enova?
Enovą z powodzeniem mogą wykorzystywać m.in. :

• Firmy prowadzące sprzedaż detaliczną i hurtową
• Sieci handlowe
• Firmy prowadzące działalność usługową
• Hurtownie posiadające własną sieć detaliczną
• Firmy zajmujące się handlem międzynarodowym
• Sklepy internetowe i serwisy aukcyjne (również za granicą: Wielka Brytania, USA, Niemcy, Czechy, Węgry, Rosja)
• Firmy prowadzące sprzedaż mobilną (vanselling, preselling)

System został stworzony z myślą o firmach średniej wielkości (zwykle od kilku do kilkudziesięciu jednocześnie pracujących stanowisk, ale może być z powodzeniem stosowany również przez mniejsze firmy jak i duże przedsiębiorstwa. Dlaczego? Przy tworzeniu systemu zwrócono dużą uwagę na wydajność, która jest szczególnie istotna w firmach operujących dużą liczbą dokumentów. Enova dobrze sprawdza się w przedsiębiorstwach posiadających od kilku do kilkudziesięciu jednoczesnych użytkowników systemu.

Dlaczego warto zainwestować w Enovą?
Bogata funkcjonalność

System wspomaga zarządzanie znaczną ilością kluczowych działań wykonywanych w przedsiębiorstwie oraz integruje różne obszary działania firmy. Ponadto funkcjonalność przystosowana jest do wygodnej i szybkiej pracy, gdyż wiele rutynowych czynności zostało zautomatyzowanych (np. automatyczne wydruki powiązanych dokumentów oraz możliwość wysyłania dokumentów pocztą e-mail.

Duże możliwości konfigurowania

Navireo pozwala na elastyczne dopasowanie interfejsu użytkownika do profili stanowisk pracowniczych (tzw. kompozycje). Pracownikom można nadać interfejs dostosowany do ich indywidualnych potrzeb (do obsługi tylko potrzebnych im modułów). Dzięki temu pracownicy nie widzą funkcjonalności wykorzystywanej przez osoby na innych stanowiskach lub w innych działach firmy.

Intuicyjna obsługa systemu

System zwiększa szybkość codziennej pracy i jednocześnie dostarcza w intuicyjny sposób nowych, niespotykanych dotąd możliwości. A wszystko to dzięki logicznej strukturze poprzedzonej nowoczesnym interfejsem. Czas szkolenia pracowników do pracy z Navireo jest skrócony do minimum, co sprawia, że program jest bardzo pozytywnie oceniany przez jego użytkowników. Ponadto z systemem dołączona jest elektroniczna instrukcja obsługi dla użytkowników oraz dokumentacja programistycznego API

Przystępna cena oraz niskie koszty posiadania

Mając na uwadze optymalizację kosztów nabycia systemu, firma InsERT wprowadziła unikatowe rozwiązanie licencjonowania. Modułowa budowa systemu sprawia, że klient wybiera z szerokiej gamy tylko te elementy, które są dla niego niezbędne, osiągając w ten sposób najlepszy wskaźnik możliwości do faktycznie używanej funkcjonalności. Dzięki pełnej integracji, dalsza rozbudowa jest szybka, bezproblemowa i może być wykonana w dowolnym momencie wraz ze zmianą potrzeb firmy.

Kompetentna sieć partnerów wdrażających system

Weryfikacja firm partnerskich odbyła się na podstawie profesjonalnych i wnikliwych szkoleń organizowanych przez producenta, by zapewnić obecnym i przyszłym klientom najwyższy poziom świadczonych usług i ekspresową realizację zamówień. Firma Eurosupport jako jedna z niewielu na terenie Mazowsza stała się autoryzowanym partnerem handlowo-serwisowym marki enova i posiada wszelkie uprawnienia do przeprowadzania wdrożeń systemowych . Gwarantujemy stałą dostępność oferowanych produktów, przyjemną atmosferę podczas wdrożeń oprogramowania oraz atrakcyjne warunki zakupu.