• enova dla biznesu - system ERP
  Zamiast starego dos-a nowa enova....
  (20-09-2011)
  więcej...
 • Nowa wersja systemu enova
  Najnowsza wersja 7.8.4288 systemu enova została opublikowana.
  (2011-09-29)
  więcej...
 • Promocja enova
  ABOLICJA AKTUALIZACYJNA ENOVA....
  (10-09-2011)
  więcej...
 • Sezonowe cykle spotkań
  Rozpoczeliśmy coroczne cykle spotkań i seminariów ....
  (15-08-2010)
  więcej...
Systemy zarządzania
Oprogramowanie w Naszej ofercie

W naszej ofercie znajdują się produkty wyłącznie najwyższej jakości.

Oprogramowanie do zarządzania firmą:

Programy cechuje duża elastyczność - przeznaczone są zarówno dla niewielkich organizacji, gdzie praca odbywa się w gronie kilku użytkowników, jak i większych firm, zatrudniających kilkadziesiąt - kilkaset osób.

   
   

enova - system ERP.

System enova to zintegrowana aplikacja nowej generacji do wspomagania zarządzania przedsiębiorstwem. Jest to system ekspercki i nowoczesny dzięki czemu jest w stanie zaoferować znaczą oszczędność czasu i środków, jak również wspomóc w stosowaniu efektywnych rozwiązań.

System enova został napisany z wykorzystaniem narzędzi Microsoft.NET oraz Microsoft Visual Studio.NET. Projekt został oparty o architekturę trójwarstwową składającą się z warstwy interfejsu użytkownika, logiki biznesowej i bazy danych. Umożliwia to między innymi wykorzystanie systemu w rozwiązaniach internetowych. Interfejs użytkownika jest wzorowany na rozwiązaniach przyjętych w Microsoft Outlook. Spełnia ogólnie przyjęte standardy Microsoft, a zarazem łatwo daje się obsługiwać przy pomocy klawiatury. Poza mechanizmami raportowania wykorzystującymi Crystal Reports w program wbudowany został autorski mechanizm raportowania i drukowania oparty o edytor wydruków Microsoft WebMatrix.

   
   
   
   
   
   

Rozwiązania oferowane przez naszą firmę opieramy również na produktach firm: Adobe, Autodesk, BricsCad, COREL, InsERT, Macromedia, MBM Ontrack, Microsoft, NOVELL - SUSE Linux, Pervasive, Red Hat, Sybase, Symantec, Quark.